Архіви категорії: Новини

МОН України висловлює подяку ректору та колективу НАСОА

МОН України висловлює подяку ректору та колективу НАСОА

Ректора НАСОА Олександра Григоровича Осауленка, доктора наук з державного управління, професора та колектив Академії відзначено подякою Міністерства освіти і науки України за «сили якісно реалізовувати щоденні надскладні завдання функціювання системи освіти під час війни, створюючи передумови для щасливого майбутнього нашої держави». Дякуємо трудовому колективу Академії за самовіддану та результативну працю! Бажаємо витримки і сил, креативності і натхнення для втілення творчих задумів задля підвищення якості вищої освіти! У єдності та гармонійній співпраці наша сила! Наближаємо Перемогу разом!

Вітаємо першокурсників 2023!

Вітаємо першокурсників 2023!

Цьогоріч Фаховий коледж економіки та управління Національної академії статистики обліку та аудиту гостинно відчинив двері для першокурсників. ‍Юнаки й дівчата обрали Фаховий коледж економіки та управління Національної академії статистики, обліку та аудиту, аби здобути гідну та якісну фахову передвищу та вищу освіту. З нагоди початку нового навчального року на урочистості до студентів 1-го курсу завітали почесні гості: проректор з навчально - виховної та фінансово-економічної роботи Національної академії статистики, обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор Шульга Світлана Володимирівна, яка від імені ректора Національна академія статистики, обліку та аудиту, доктора наук з державного управління, професора, члена-кореспондента НАН України, заслуженого економіста України Олександра Григоровича Осауленка привітала молодь і побажала, щоб новий навчальний […]

Додатковий набір студентів після 9 та 11 класів до ФКЕУ НАСОА триває!

Додатковий набір студентів після 9 та 11 класів до ФКЕУ НАСОА триває!

Проректор з науково- педагогічної та фінансово-економічної роботи НАСОА, доктор економічних наук,професор Світлана Володимирівна Шульга, яка сьогодні відвідала Коледж, перевірила хід його підготовки до нового навчального року, провела робочу нараду з адміністрацією та поспілкувалася із вступниками Коледжу , які зараз активно підтверджують в електронних кабінетах місце навчання. Світлана Володимирівна розповіла про переваги продовження навчання, після закінчення нашого Коледжу, у Національній академії статистики, обліку та аудиту та побажала успіхів в опануванні навчальних дисциплін майбутнім здобувачам фахової передвищої освіти. Не зволікайте і приєднуйтеся до нашої студентської родини ФКЕУ НАСОА.

Підписан договір про надання освітніх послуг із “Білоцерківським професійним ліцеєм”

Підписан договір про надання освітніх послуг із “Білоцерківським професійним ліцеєм”

Директор Фахового коледжу економіки та управління Національної академії статистики, обліку та аудиту Петро Сергійович Корнієнко підписав договір про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти із директором Державного професійно технічного навчального закладу "Білоцерківський професійний ліцей" Сергієм Миколайовичем Шпаком. В результаті співпраці учні ліцею продовжують здобувати фахову передвищу освіту у Фаховому коледжі економіки та управління НАСОА за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення (комп'ютерне програмування). Без сумніву, тісна професійна співпраця між нашими закладами освіти - це перспектива двостороннього розвитку.

Вручення дипломів випускникам обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів НАСОА

Вручення дипломів випускникам обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів НАСОА

22 липня у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася визначна подія - вручення дипломів випускникам обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів. Вітаємо вас! Тепер для вас відкриті усі двері в світ успішної кар’єри та життєвих можливостей. Працюйте продуктивно, не зважаючи ні на що, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено крокуйте вперед!

Вітання нашим випускникам!

Вітання нашим випускникам!

Сьогодні амбітні, креативні та цілеспрямовані випускники зібралися у стінах Фахового коледжу економіки та управління НАСОА з нагоди вручення дипломів. Участь у заході взяли керівництво коледжу, педагогічні працівники, почесні гості, стейкхолдери, випускники та їх батьки. У своїй вітальній промові директор коледжу доктор юридичних наук, професор Корнієнко П.С. зауважив, що цьогорічним випускникам випало опановувати технології дистанційного навчання в умовах пандемії, навчатися під звуки сирен повітряної тривоги в умовах війни. Але разом з тим ми вистояли. Всі випускники успішно склали Національний мультипредметний тест, що свідчить про високу якість освіти та рівень знань наших випускників навіть в умовах війни. З вітальним словом до випускників звернулася запрошений гість, депутат Білоцерківської міської ради, член постійної комісії […]

Екскурсія до Музею науки

Екскурсія до Музею науки

А у нас знову цікаві екскурсійні новини! Студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА провели цікаву пізнавальну екскурсію до м. Київ у Музей науки, у якому відкрили для себе неймовірний світ науки! Розглянули 90 різноманітних експонатів, які інтерактивно і цікаво пояснюють явища природи та закони фізики, вивчали будову живих організмів. Екскурсія до Музею науки залишила незабутнє приємне враження у студентів. Маємо надію, що вона запалила в них ще більший інтерес до дослідницької роботи.

Навчальні стрільби у Спортивно-стрілецькому клубі

Навчальні стрільби у Спортивно-стрілецькому клубі

Сьогодні студенти першого курсу Фахового коледжу економіки та управління НАСОА взяли участь у навчальних стрільбах в Спортивно-стрілецькому клубі. Юнаки та дівчата опанували базові знання зі стрільби з автомата Калашникова та ознайомилися з правилами поводження ручними осколковими гранатами. Навчальні стрільби студентів відбуваються з метою військово- патріотичного виховання молоді та згідно Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" та Указу Президента "Про концепцію допризовної підготовки і військово- патріотичного виховання молоді".