Архіви категорії: Новини

Вітаємо з Днем вишиванки!

Вітаємо з Днем вишиванки!

Фаховий коледж економіки та управління НАСОА вітає всіх з Днем вишиванки! Вишиванка — це символ зв'язку поколінь, місцевих традицій та наш оберіг. Нехай кожен стібок нагадує про багату історію нашого народу! Бажаємо всім нам миру, достатку та благополуччя. Нехай це свято надихає нас на перемогу. Все буде Україна! 🇺🇦

Участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+

Участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+

З 12 по 17 травня 2024 року доцент кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін Національної академії статистики, обліку та аудиту, к.ю.н., Юлія Богдан та заступник директора Фахового коледжу економіки та управління НАСОА Марина Найко взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ на базі університету WSB Merito у Познані. Під час програми було проведено зустрічі із керівництвом та науковцями університету, представниками офісу Еразмус+. На зустрічах обговорювалися питання освітньої, наукової діяльності та напрями подальшої співпраці. Проєкти Еразмус Плюс – це завжди унікальний досвід, дух інноваційності та надзвичайна атмосфера доброзичливості та взаємопідтримки.

Студенти відвідали будівлю Верховної Ради України

Студенти відвідали будівлю Верховної Ради України

Студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА за сприяння Національної академії статистики обліку та аудиту 30 травня відвідали будівлю Верховної Ради України. Під час екскурсії студенти мали змогу помилуватися архітектурою головного будинку Верховної Ради та його приміщень, ознайомитися з історією становлення та розвитку українського парламентаризму, його сьогоденням, а також організацією роботи законодавчого органу.Годі й казати, що екскурсія до Верховної Ради України залишила у студентів спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Можливо, через кільканадцять років сьогоднішні студенти, а тоді вже досвідчені економісти, програмісти, маркетологи, фінансисти, фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати про відвідини Парламенту – єдиного законодавчого органу України – держави, яку знають і поважають у […]

Вітаємо Олександра Григоровича Осауленка із обранням академіком НАН України

Вітаємо Олександра Григоровича Осауленка із обранням академіком НАН України

25 квітня голова Наглядової ради Фахового коледжу економіки та управління НАСОА, д.е.н., професор  Шульга С.В. та адміністрація Фахового коледжу економіки та управління НАСОА привітали ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту Олександра Григоровича Осауленка із обранням Дійсним членом (Академіком) Національної академії наук України по відділенню економіки за спеціальністю ''Статистика''. Бажаємо Олександру Григоровичу плідної праці, натхнення на подальші наукові успіхи.

Міжнародних день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Міжнародних день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

38-ма річниця аварії на ЧАЕС: студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА вшанували подвиг ліквідаторів. 26 квітня - Міжнародних день пам'яті про Чорнобильську катастрофу, найстрашнішу техногенну аварію, яка сталася 38 років тому. Площа радіоактивного зараження склала близько 207,5 тисячі квадратних кілометрів. Згадуючи цю темну сторінку історії ми не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу. Вічна пам'ять полеглим Героям- ліквідаторам і всім жертвам Чорнобильської катастрофи.

Тиждень  безпеки  дорожнього руху

Тиждень  безпеки  дорожнього руху

Метою  якого є  профілактика дорожньо-транспортного травматизму, усвідомлення  та закріплення студентами навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Сьогодні до нас завітали з профілактичною бесідою працівники  полку патрульної поліції в місті Біла Церква та Білоцерківському районі управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції. Спілкування  із поліцейськими пройшло у цікавій , дружній та доброзичливій атмосфері. Було повчально!

Майстер-клас з писанкарства

Майстер-клас з писанкарства

Сьогодні студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА взяли участь у майстер-класі з писанкарства на базі Білоцерківський краєзнавчий музей. Майстер-клас провела  провела  Костенко Наталія Миколаївна. Учасники мали змогу дізнатися більше про сакральне значення писанки, історію її виникнення, а також про матеріали та інструменти виготовлення писанок. Дехто зі студентів вперше спробував себе у цій справі, але й були ті, хто впевнено тримав писачок та вміє ним вправно користуватися. У дружній атмосфері, допомагаючи один одному, здобувачі ознайомилися із традиціями нашого народу і навчилися творити писанки. Найцікавішим для учасників виявився процес знімання воску з яєць, адже під вогнем свічок розквітли орнаменти на їхніх писанках.

Зафіксували юридично партнерство із видавництвом Ліра-К

Зафіксували юридично партнерство із видавництвом Ліра-К

Хоча на практиці Фаховий коледж економіки та управління НАСОА давно співпрацює у видавничій та поліграфічній справі із Ліра-К. Директор коледжу Корнієнко Петро Сергійович із директором видавництва Ліра-К Зарицьким Віталієм Івановичем обговорили спільну роботу та окреслити потенційні напрямки подальшої співпраці.

Зустріч з відомим поетом-гумористом, прозаїком, Віктором Арсенійовичем Євтушенком

Зустріч з відомим поетом-гумористом, прозаїком, Віктором Арсенійовичем Євтушенком

Першого квітня  відбулася зустріч студентів та співробітників Фахового коледжу економіки та управління НАСОА з відомим поетом-гумористом, прозаїком, членом Національної спілки письменників України, президентом Міжнародного фонду ім. Павла Глазового,заслуженим артистом естрадного мистецтва України, лауреатом численних конкурсів-фестивалів гумору та сатири,  лауреатом літературно-мистецьких премій: ім. М. С. Вінграновського - Віктором Арсенійовичем Євтушенком. Учасники зустрічі з захопленням слухали розповідь письменника про його дитинство, здобуття освіти, професійну діяльність та творчий доробок, що складає шістнадцять збірок гумору та сатири і прозові твори. Віктор Євтушенко зачитав гуморески та  уривки зі своїх чудових книжок - «Тисяча і один жарт», «Юрась», «Щось не так!» та «Відрядження в пекло». Наприкінці зустрічі В. Євтушенко презентував всім присутнім одну із своїх останніх […]

«Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства»

«Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства»

З 18 до 24 березня 2024 р. проходить Всесвітній тиждень грошей одночасно у світі та в Україні. Метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Постійне гасло Global Money Week — "Навчайся! Накопичуй! Заробляй!" Із студентами Фахового коледжу економіки та управління НАСОА було проведено заняття із платіжної безпеки на тему: «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства». Наше завдання- підвищити фінансову грамотність підростаючого покоління українців!