Урочистий випускний у Фаховому коледжі економіки та управління НАСОА!

Сьогодні ми стали свідками урочистої події, яка стала новою віхою в житті наших дорогих випускників – вручення дипломів! Цей день запам'ятається всім надовго, адже ми зібралися разом, щоб відзначити досягнення наших студентів, які старанно працювали протягом всього навчання.

Церемонію прикрасила присутність почесних гостей: Народного депутата України Бабенка Миколи Вікторовича,який привітав випускників з їхніми досягненнями та побажав успіхів у подальшому житті.

Шульга Світлана Володимирівна,проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи НАСОА, доктор економічних наук, професор, голова Наглядової ради Коледжу відзначила важливість освіти та побажала випускникам вдалого старту кар'єри.

Заступник голови наглядової ради коледжу, завідувач кафедри юриспруденції Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор Соцький Артур Михайлович привітав випускників та наголосив на значенні освіти в сучасному світі.

Директор Фахового коледжу економіки та управління, доктор юридичних наук, професор Корнієнко Петро Сергійович подякував студентам та викладачам за їхню наполегливу працю та високі результати.

Ми щиро вітаємо всіх випускників з цим важливим досягненням! Нехай знання та навички, отримані в нашому коледжі, стануть міцним фундаментом для вашого подальшого успіху. Бажаємо вам впевненості у своїх силах, нових досягнень та невичерпного натхнення!

Дякуємо всім, хто розділив з нами цей чудовий день, та до нових зустрічей!