Студенти відвідали будівлю Верховної Ради України

Студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА за сприяння Національної академії статистики обліку та аудиту 30 травня відвідали будівлю Верховної Ради України.

Під час екскурсії студенти мали змогу помилуватися архітектурою головного будинку Верховної Ради та його приміщень, ознайомитися з історією становлення та розвитку українського парламентаризму, його сьогоденням, а також організацією роботи законодавчого органу.Годі й казати, що екскурсія до Верховної Ради України залишила у студентів спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Можливо, через кільканадцять років сьогоднішні студенти, а тоді вже досвідчені економісти, програмісти, маркетологи, фінансисти, фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати про відвідини Парламенту – єдиного законодавчого органу України – держави, яку знають і поважають у всьому світі.

#студенти
#вступ2024