Міжнародних день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

38-ма річниця аварії на ЧАЕС: студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА вшанували подвиг ліквідаторів.

26 квітня - Міжнародних день пам'яті про Чорнобильську катастрофу, найстрашнішу техногенну аварію, яка сталася 38 років тому. Площа радіоактивного зараження склала близько 207,5 тисячі квадратних кілометрів.

Згадуючи цю темну сторінку історії ми не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу.

Вічна пам'ять полеглим Героям- ліквідаторам і всім жертвам Чорнобильської катастрофи.