Участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+

З 12 по 17 травня 2024 року доцент кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін Національної академії статистики, обліку та аудиту, к.ю.н., Юлія Богдан та заступник директора Фахового коледжу економіки та управління НАСОА Марина Найко взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ на базі університету WSB Merito у Познані. Під час програми було проведено зустрічі із керівництвом та науковцями університету, представниками офісу Еразмус+. На зустрічах обговорювалися питання освітньої, наукової діяльності та напрями подальшої співпраці.

Проєкти Еразмус Плюс – це завжди унікальний досвід, дух інноваційності та надзвичайна атмосфера доброзичливості та взаємопідтримки.