Вітаємо першокурсників 2022!

Вітаємо першокурсників 2022!

Сьогодні Фаховий коледж економіки та управління НАСОА та Національна академія статистики, обліку та аудиту вітала першокурсників у своїй великій родині. Із вітальним словом до студентів виступив ректор НАСОА О.Г. Осауленко та т.в.о. директора ФКЕУ НАСОА П.С. Корнієнко. Студентам було вручено символічний "Ключ знань", "Студентський квиток" та "Залікову книжку".

Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь студенти коледжу.
Талановитим та глибоким виконанням вокальних номерів вони торкнулися найтонших струн душі, зворушили серця, об’єднавши залу почуттям патріотизму та любові до України.

Дорогі першокурсники! І хоч реалії сьогодення вносять свої корективи в повсякденне життя та навчання, ми впевнені, що перший рік в Коледжі стане відправною точкою до підкорення нових вершин! Тож, незалежно від будь-яких викликів долі, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у нашому закладі освіти.

Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а Коледж– посяде особливе місце у вашому серці! Адже саме для вас ми змінюємося та розвиваємося, опановуємо все нове та креативне.

Слава Україні!
Героям слава!