Урочисте зібрання студентів та викладачів присвячене початку нового навчального року

5 вересня 2022 року відбулося урочисте зібрання студентів та викладачів Фахового коледжу економіки та управління НАСОА присвячене початку нового навчального року.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих за незалежність України, після чого із словами привітання до першокурсників та всіх присутніх звернувся заступник першого проректора НАСОА, т.в.о. директора коледжу, доктор юридичних наук, професор Корнієнко П.С. Привітали першокурсників і куратори.

Любі наші першокурсники, бажаємо вам творчого натхнення, бути свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами своєї справи! Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутні.