Один день із життя студентів ФКЕУ НАСОА!

Наші студенти найкращі! Адміністрація коледжу спільно з Академією організувала поїздку для наших першокурсників під час якої вони відвідали наш головний заклад освіти Національна академія статистики, обліку та аудиту.

У стінах Академії завідувач профорієнтаційним відділом, кандидат педагогічних наук, професор Г.Б.Черушева провела цікаву екскурсію для наших першокурсників, вони відвідали спортивний та тренажерний зали, побували у аудиторії де проходять засідання Вченої ради Академії, відвідали читальний зал та бібліотеку.

Після чого студенти побували на виставці знищеної російської техніки на Михайлівській площі. Однією з цілей виставки є нагадати людям, що в нас йде справжня повномасштабна війна, і, що наше порівняно спокійне життя можливе тільки завдяки титанічним зусиллям наших воїнів.

Віримо у перемогу України! Впевнені, що після Перемоги у нас буде ще більше локацій для відвідування.