Святкові урочистості з нагоди професійного свята педагогічних працівників

Святкові урочистості з нагоди професійного свята педагогічних працівників

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. З нагоди професійного свята педагогічних працівників у Фаховому коледжі економіки та управління НАСОА відбулися святкові урочистості.

Від імені керівництва міста викладачів коледжу привітав депутат Білоцерківської міської ради, триразовий учасник, переможець і призер командних чемпіонатів світу та Європи зі спортивної ходьби, кавалер ордену Данила Галицького – Коваленко Назар Вікторович. Та нагородив грамотою Білоцерківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, результативну роботу та з нагоди Дня працівника освіти – директора ФКЕУ НАСОА, доктора юридичних наук, професора Корнієнка Петра Сергійовича.

Проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи, доктор економічних наук, професор Шульга Світлана Володимирівна вручила грамоти від управління освіти і науки Білоцерківської міської ради – заступнику директора ФКЕУ НАСОА Найко Марині Євгеніївні, завідувачу відділу профорієнтаційної роботи Вознюк Тетяні Миколаївні та викладачам коледжу Мацюк Наталії Миколаївні, Колесник Надії Петрівні, Ткаченку Григорію Федоровичу, Путченко Ользі Сергіївні.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ФКЕУ НАСОА Петро Сергійович, який подякував кожному за відданість своїй справі, внесок у розвиток української освіти й науки, мужність і незламність духу.

Фаховий коледж економіки та управління НАСОА вітає всіх освітян зі святом і зичить творчої наснаги, наукових успіхів і миру на нашій землі!

Слава Україні!