Міжнародне стажування VI International scientific and practical conference “New world order: international communication and socio-economic impact (SEITE2023)”

Не зважаючи на реалії сьогодення, викладачі Національної академії статистики, обліку та аудиту та Фахового коледжу економіки та управління НАСОА беруть активну участь у міжнародних стажуваннях.

З 16 по 24 вересня заступник директора Фахового коледжу економіки та управління НАСОА Марина Найко та доцент кафедри філософії,права та соціально-гуманітарних дисциплін Національної академії статистики, обліку та аудиту, к.ю.н. Юлія Богдан взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила на базі PAR University of applied sciences та University of Rijeka, faculty of tourism and hospitality management.

На конференції обговорювали теми наслідків Covid-19, економічні та інші наслідки війни в Україні для Європи та світу, мульткультуралізм і соціальну інтеграцію.

На конференції виступали спікери із України, Хорватії, Польщі, Італії.

Окрім того для учасників конференції була організована екскурсія до міста Пули до University of Juraj Dobrila in Pula та до Венеції.

Дякуємо пані Марина Дей та всім організаторам за запрошення.