Займатися спортом – цікаво і корисно!

Займатися спортом – цікаво і корисно!

Заняття спортом мобілізують та допомагають підтримувати працездатність, зняти напругу та впорядкувати психологічний стан. Це не лише про гарне самопочуття, здоров’я – це про завтрашній день країни!

Саме тому уклали договір про співпрацю із директором Центральної дитячо-юнацької навчально- спортивної бази "Трудові резерви" в м.Біла Церква (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Назаром Коваленком .

Щоб здобувачі освіти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА займалися на сучасному стадіоні європейського рівня, який має сертифіковані легкоатлетичні доріжки та відповідає нормам для проведення змагань усіх рівнів.

Фаховий коледж економіки та управління НАСОА дбає про раціональне харчування студентів під час їхнього навчання, адже здорове, правильне харчування – один з найбільш значущих аспектів способу життя людини. Саме тому відбулося оновлення студентського кафе Коледжу, у якому здобувачі освіти можуть можуть смачно пообідати та просто випити чашечку кави весело проводячи своє дозвілля. При цьому ціни у кафе соціально-орієнтовані, адже головний відвідувач це студенти.