Шевченківські читання

Свою Україну любіть.
Любіть її … во врем’я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Щороку в березні Україна і світ вшановує видатного поета, прозаїка, художника та громадського діяча  Тараса Григоровича Шевченка. Для багатьох поколінь українців він є символом свободи та незалежності, його твори сьогодні,  у часи нападу росії на Україну, - як ніколи актуальні, пророчі…

До 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Фаховому коледжі економіки та управління НАСОА пройшли Шевченківські читання. Студенти  читали вірші Великого Кобзаря, розповідали цікаві факти із життя поета, цитували його вислови, що стали крилатими… Уміло провели паралелі між сучасними подіями в Україні й поезіями митця. Студенти з гордістю визнали, що творчість Великого Пророка була, є і буде завжди актуальною.

Учасників Шевченківських читань було відзначено  Подякою коледжу.