День відкритих дверей у форматі онлайн: березень 2021

27 березня 2021 року Фаховий коледж економіки та управління та Національна академія статистики, обліку та аудиту провели день відкритих дверей у форматі онлайн. На зустрічі були присутні учні Білоцерківських шкіл №5,№11,№13,№16, директор Фахового коледжу економіки та управління Корнієнко П.С, а також представники Академії, зокрема завідувач відділу профорієнтації Черушева Г.Б. та директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики (м.Київ) Юрченко О. А.

Надзвичайно цікавою була зустріч, на якій майбутні абітурієнти задавали різні запитання стосовно умов вступу до Коледжу та можливості продовжити навчання в Академії.

Особлива увага була зосереджена на презентації Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках підготовки бакалаврів та магістрів, та спеціальностях на які здійснюється набір у Фаховому коледжі економіки та управління за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

Чекаємо Вас у стінах нашого коледжу в якості студентів!