Профорієнтаційна робота: у гості до Білоцерківського професійного ліцею

16 березня 2021 року в рамках договору про співпрацю між Фаховим коледжем економіки та управління НАСОА та Білоцерківським професійним ліцеєм, т.в.о. директора коледжу Корнієнко Петро Сергійович спільно з відділом профорієнтації коледжу відвідав Білоцерківський професійний ліцей.

Петро Сергійович   розповів, що Академія та Коледж є державними закладами вищої освіти, які надають якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу кар’єрного росту за наступними освітніми програмами:

• Маркетинг;
  • Облік і оподаткування;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Прикладна статистики та бізнес аналітика;
  • Цифрова економіка;
  • Публічне адміністрування.

Є можливість навчання за рахунок державного бюджету та на контрактній основі, діє навчання по програмі «Подвійного диплому» у Вищій школі бізнесу (Польща) за спільними програмами підготовки бакалаврів та магістрів на території України.  Студенти випускники Фахового коледжу економіки та управління зараховуються на 3 курс до Академії.

Учням було проведено тренінг  про правильність обрання свого майбутнього фаху в умовах конкурентного ринку праці.  Зверталася увага на професійні компетентності, які здобуде фахівець після освоєння тієї чи іншої спеціальності, на  яких посадах зможе працювати та чи буде він конкурентоспроможним на ринку праці.

Щиро дякуємо директору ліцею Шпаку Сергію Миколайовичу за  надану можливість зустрічі з учнями ліцею.