Щоденні Архіви: 19.08.2023

Додатковий набір студентів після 9 та 11 класів до ФКЕУ НАСОА триває!

Проректор з науково- педагогічної та фінансово-економічної роботи НАСОА, доктор економічних наук,професор Світлана Володимирівна Шульга, яка сьогодні відвідала Коледж, перевірила хід його підготовки до нового навчального року, провела робочу нараду з адміністрацією та поспілкувалася із вступниками Коледжу , які зараз активно підтверджують в електронних кабінетах місце навчання. Світлана Володимирівна розповіла про переваги продовження навчання, після закінчення нашого Коледжу, у Національній академії статистики, обліку та аудиту та побажала успіхів в опануванні навчальних дисциплін майбутнім здобувачам фахової передвищої освіти. Не зволікайте і приєднуйтеся до нашої студентської родини ФКЕУ НАСОА.