Майстер-клас з писанкарства

Сьогодні студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА взяли участь у майстер-класі з писанкарства на базі Білоцерківський краєзнавчий музей. Майстер-клас провела  провела  Костенко Наталія Миколаївна.

Учасники мали змогу дізнатися більше про сакральне значення писанки, історію її виникнення, а також про матеріали та інструменти виготовлення писанок.

Дехто зі студентів вперше спробував себе у цій справі, але й були ті, хто впевнено тримав писачок та вміє ним вправно користуватися. У дружній атмосфері, допомагаючи один одному, здобувачі ознайомилися із традиціями нашого народу і навчилися творити писанки. Найцікавішим для учасників виявився процес знімання воску з яєць, адже під вогнем свічок розквітли орнаменти на їхніх писанках.