Щоденні Архіви: 21.04.2023

Профорієнтаційна діяльність ФКЕУ НАСОА

Сьогодні завідувач відділу профорієнтаційної роботи Вознюк Тетяна Миколаївна відвідала школи Володарської ОТГ та розповіла потенційним абітурієнтам про умови вступу та пріоритетні напрямки навчання у нашому коледжі, правила написання мотиваційного листа. Втілюйте Ваші мрії в життя - обирайте гідний заклад вищої освіти.

Профорієнтаційна робота в навчальних закладах міста Біла Церква продовжується

Працівники відділу проофрієнтації 11 квітня відвідали учнів Білоцерківського ліцею-гімназії №12. Під час зустрічі розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка у коледжі, надали інформацію про особливості та переваги навчання у закладі, можливості особистісного розвитку, ознайомили з матеріально-технічною базою. Зустріч відбулася у дружній атмосфері, учні виявили інтерес до коледжу та задоволення від спілкування, а також були запрошені відвідати наш коледж на Дні відкритих дверей, який відбудеться 13 квітня 2023 року. Чекаємо вас у студентській родині!

Профорієнтаційна робота триває і є надзвичайно важливою!

Завідувач відділу профорієнтаційної роботи Фахового коледжу економіки та управління НАСОА 6 квітня відвідала Гребінківський академічний ліцей та Гребінківський ліцей. Потенційні студенти змогли дізнатися про спеціальності за якими здійснюється підготовка у ФКЕУ НАСОА, особливості вступної кампанії 2023, отримати поради щодо написання мотиваційного листа та поставити свої питання. Ви ще вагаєтеся, який заклад освіти обрати для вступу у 2023 році? Фаховий коледж економіки та управління НАСОА чекає на вас!

«Перша домедична допомога»

З початком повномасштабної збройної агресії російської федерації, питання надання домедичної допомоги за різних життєвих обставин стало надзвичайно актуальним. Тож тренінги з надання першої допомоги є важливими і необхідними в умовах сьогодення . Саме тому, студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА взяли участь у тренінгу на тему: «Перша домедична допомога». Проводила захід Вікторія Олександрівна Бірюкова голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста. Під час заняття студенти поєднували теоретичну частину з практичною. Було пропрацьовано такі теми : допомога при критичних кровотечах, зупинці дихання, невідкладних станах ( інфаркт, інсульт,судоми тощо). Також ознайомились з алгоритмом MARCH, за яким надають оцінку стану постраждалого. Бережіть себе та пам'ятайте, що навіть базові знання з домедичної допомоги […]