«Перша домедична допомога»

З початком повномасштабної збройної агресії російської федерації, питання надання домедичної допомоги за різних життєвих обставин стало надзвичайно актуальним.

Тож тренінги з надання першої допомоги є важливими і необхідними в умовах сьогодення .

Саме тому, студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА взяли участь у тренінгу на тему: «Перша домедична допомога».

Проводила захід Вікторія Олександрівна Бірюкова голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста.

Під час заняття студенти поєднували теоретичну частину з практичною. Було пропрацьовано такі теми : допомога при критичних кровотечах, зупинці дихання, невідкладних станах ( інфаркт, інсульт,судоми тощо). Також ознайомились з алгоритмом MARCH, за яким надають оцінку стану постраждалого. Бережіть себе та пам'ятайте, що навіть базові знання з домедичної допомоги можуть врятувати комусь життя.