«Використання торгової марки та рекламних технологій в практичній діяльності»

У межах багатогранної співпраці Фахового коледжу економіки та управління НАСОА з стейкхолдерами - роботодавцями, 12 жовтня відбулася екскурсія та виїзна лекція на тему: «Використання торгової марки та рекламних технологій в практичній діяльності». Разом із викладачем циклової комісії економіки та маркетингової діяльності Нищик Галиною, студенти відвідали ТОВ «Європа плюс»- офіційного дилера Renault в Україні. Renault Європа Плюс м. Біла Церква

Лекція була проведена в контексті вивчення дисциплін: "Реклама та стимулювання продажу" та "Підприємництво та основи ведення бізнесу".

Провели екскурсію студентам Олена Смольніцька - керівник відділу продажів та Олександр Кодинський - менеджер з продажу.

Студентам дуже сподобалася екскурсія, вони задавали багато питань, цікавилися найбільш популярними у споживачів автомобілями, методами стимулювання обсягів продажів, використанням сучасних підходів до роботи з потенційними клієнтами компанії.

Щиро дякуємо директору Шалабаю Павлу, Смольніцькій Олені та Кодинському Олександру за цікаву екскурсію та отримані практичні знання. Сподіваємося на подальшу співпрацю!