Лекція на тему інформаційної гігієни, або як розпізнати брехню в соцмережах

Сьогодні для студентів Фахового коледжу економіки та управління НАСОА інспектор ювенальної превенції Білоцерківське районне управління поліції ГУНП в Київській області, старший лейтенант поліції Олександра Шишуліна провела лекцію на тему інформаційної гігієни, або як розпізнати брехню в соцмережах та відповідальність за адміністративні та кримінальні правопорушення.

Під час лекції було обговорено види правопорушень та покарання за їх вчинення, та надано роз'яснення негативних наслідків вживання спиртних напоїв та тютюнопаління у підлітковому середовищі.

Наприкінці зустрічі студенти ставили питання на які отримали фахові відповіді.

Такі заходи допомагають студентам засвоїти багато корисної та важливої інформації.

Дякуємо за співпрацю відділу ювенальної превенції Білоцерківського районного управління поліції.