Урочисте святкування до Дня знань та початку нового навчального року 2021

Урочисте святкування до Дня знань та початку нового навчального року 2021

1 вересня у Фаховому коледжі економіки та управління Національної академії статистики, обліку та аудиту (м. Біла Церква) відбулося урочисте святкування до Дня знань та початку нового навчального року.

Заступник першого проректора Національної академії статистики, обліку та аудиту, т.в.о. директора коледжу, доктор юридичних наук, професор Корнієнко П.С. привітав студентів, батьків та викладачів зі святом, побажав здоров'я, успіхів та наголосив, що навчання у Фаховий коледж економіки та управління НАСОА - це міцний фундамент для майбутньої кар'єри, так як Коледж є одним із провідних закладів економічної освіти Київської області, якому в цьому році виповнилося 95 років.

Впродовж багатьох років діяльності, закладом освіти було підготовлено понад 15000 фахівців, які успішно працюють на підприємствах і в організаціях різних форм власності та господарювання.

З гордістю зустіріла адміністрація Коледжу ,студенти, викладачі та батьки, почесних гостей свята – Народного депутата України Бабенка Миколу Вікторовича та депутатів Білоцерківської міської ради.

У вітальному слові до студентської молоді Бабенко М.В. високо оцінив визначну роль Фахового коледжу економіки та управління НАСОА у підготовці майбутніх економістів та бухгалтерів.

Під час зустрічі, Народний депутат України Бабенко М.В. нагородив Грамотою Верховної Ради України За заслуги перед Українським народом та нагрудним знаком, заступника першого проректора Національної академії статистики, обліку та аудиту, Т.в.о. директора ФКЕУ НАСОА, доктора юридичних наук, професора Корнієнка Петра Сергійовича, побажав подальшої плідної праці на благо України та зазначив, що це відзнака за особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, активну громадянську позицію, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Адміністрація Коледжу висловила слова подяки гостям свята і побажала всім злагодженої та плідної роботи, наполегливості ,міцного здоров’я і запросила до спільної співпраці у проектах в галузі освіти.

#ФКЕУНАСОА
#ОСВІТАБІЛАЦЕРКВА
#НАСОА
#ВступБілаЦерква