Щоденні Архіви: 08.02.2023

Працівникі відділу профорієнтації Коледжу завітали до 9-х класів Білоцерківських гімназій №1 та №4

Вибір професії для кожного випускника школи – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Профорієнтаційна робота із старшокласниками це один з головних напрямків роботи Фахового коледжу економіки та управління Національної академії статистики,обліку та аудиту, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Так у четвер, 2 лютого відбулася зустріч працівників відділу профорієнтації Коледжу із учнями 9-х класів Білоцерківських гімназій №1 та №4. На зустрічі учням розповіли про спеціальності Коледжу, про переваги навчання в нашому Коледжі і перспективи працевлаштування.