Щоденні Архіви: 19.04.2021

Інтелектуальна гра «Найрозумніший» розпочалась!

16 квітня Національна академія статистики, обліку та аудиту, Фаховий коледж бізнесу та аналітики (м.Київ) та Фаховий коледж економіки та управління НАСОА (м.Біла Церква) розпочали інтелектуальну гру «Найрозумніший» для старшокласників та майбутніх абітурієнтів, яка буде проходити протягом квітня раз на тиждень форматі online на платформі Zoom. Переможці гри можуть отримати грант на навчання у НАСОА, ФКБА та ФКЕУ, або знижки на проживання у гуртожитку. Серед учасників гри були школярі Білоцерківських шкіл 4 та 11,Сухоліського НВК.

Учасник Дня відкритих дверей вже отримав свій сертифікат!

Учасник Дня відкритих дверей у форматі онлайн, Вознюк Артем вже отримав свій сертифікат про попереднє зарахування до нашого коледжу! Ти також можеш отримати сертифікат. Нагадуємо, що кожної суботи наш коледж проводить День відкритих дверей у форматі онлайн, на якому кожен учасник отримує Сертифікат про попереднє зарахування! Візьми участь у наступному Дні відкритих дверей 24 квітня о 14:00 (анонс на головній сторінці).