Відбулося засідання Наглядової ради ФКЕУ НАСОА

Відбулося засідання Наглядової ради ФКЕУ НАСОА, до складу якої увійшли провідні науковці та практики: проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи НАСОА, доктор економічних наук, професор Шульга С.В. (голова), завідувач кафедри юриспруденції Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор Соцький А. М. (заступник голови), професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор Щербина В.І., директор аудиторської фірми Рось-аудит(м. Біла Церква) Гук Т.В., директор ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» Шпак С.М.

На засіданні розглянули ряд важливих питань спрямованих на розв’язання перспективних завдань розвитку Коледжу.