Працівники відділу профорієнтаційної роботи відвідали Фурсівську та Трушківську ЗОШ, Пищиківську та Яблунівську гімназії

Профорієнтаційна робота в школі - один з найважливіших напрямків роботи Фахового коледжу економіки та управління НАСОА.

18 листопада працівниками відділу профорієнтаційної роботи було відвідано Фурсівську ЗОШ I-III ст., Трушківську ЗОШ I-III ст., Пищиківську гімназію та Яблунівську гімназію. Учні 9-х та 11-х класів прослухали детальну інформацію про умови вступу до коледжу, освітньо-професійні програми за якими здійснюється набір студентів, перспективи подальшого навчання та працевлаштування.
Щиро дякуємо адміністрації закладів загальної середньої освіти за проведену зустріч.