Дорогі наші студенти-випускники!

З'явилася чудова можливість отримати офіційне працевлаштування із гарантовано стабільною заробітноюплатою, яка складається з окладу, надбавок за вислугу років та інтенсивності праці, доплати за ранг та преміювання, гарантованим соціальним пакетом та перспективою кар’єрного росту.

Північний офіс Держаудитслужби готовий прийняти студентів випускних курсів для проходження стажування в структурних підрозділах офісу для підвищення кваліфікації з питань роботи в органах державного фінансового контролю в Україні, що дасть можливість бути обізнаним з питань вибору місця роботи.

Якщо ви зацікавлені у проходженні стажування та у роботі на державній службі в сучасному європейському органі фінансового контролю, маєте ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра, бакалавра у сфері економіки, фінансів звертайтеся до відділу роботи з персоналом.

Детальну інформацію ви зможете отримати зателефонувавши у відділ кадрів Держаудитслужби: +380 (44) 484-68-72; +380 (44) 482-01-06