Підписан договір про надання освітніх послуг із “Білоцерківським професійним ліцеєм”

Директор Фахового коледжу економіки та управління Національної академії статистики, обліку та аудиту Петро Сергійович Корнієнко підписав договір про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти із директором Державного професійно технічного навчального закладу "Білоцерківський професійний ліцей" Сергієм Миколайовичем Шпаком. В результаті співпраці учні ліцею продовжують здобувати фахову передвищу освіту у Фаховому коледжі економіки та управління НАСОА за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення (комп'ютерне програмування).

Без сумніву, тісна професійна співпраця між нашими закладами освіти - це перспектива двостороннього розвитку.