Незламний лицар правди і свободи

30 січня у Центральній міській бібліотеці відбувся Щорічний загальноміський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів видатного українського поета, перекладача, прозаїка, мислителя, літературознавця, правозахисника, активного борця за незалежність України у XX столітті, лауреата Державної премії ім. Т. Шевченка, Героя України Василя Семеновича Стуса.

Василь Стус − геніальний поет, якого важко переоцінити, адже його внесок у розвиток національної ідеї та відновлення української державності дуже важливий.

Поезії письменника-патріота про кохання, любов до України, велич людини, життя і смерть читали юні учасники міського конкурсу, читачі бібліотек міста, старшокласники і студенти.

Третє місце серед студентів посіла студентка нашого коледжу Віолетта Ковтун.

Всі переможці отримали дипломи та призи від спонсорів: КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС ім. П. Красножона, міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка і видавництва «Час Змін Інформ».