Лекція із дисципліни «Фінансова грамотність»

Фінансова грамотність - це життєво необхіна навичка для успішної реалізації кожної особистості.

13 жовтня студенти першого та другого курсів Фахового коледжу економіки та управління НАСОА прослухали лекцію із дисципліни «Фінансова грамотність», яку провів проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Академії, кандидат економічних наук, доцент Юрченко Олександр Анатолійович. Студенти під час лекції ознайомилися, що включає в себе фінансова грамотність, про систему оподаткування в Україні, про елементи податку.

Метою проведеної лекції є отримання знань і навиків щодо формування оптимальної фінансової поведінки та прийняття зважених і обґрунтованих рішень при розпорядженні особистими фінансами.

Набуття студентами навичок раціонального управління своїми грошима дасть змогу бути досвідченими користувачами фінансових послуг, бути більш захищеними від фінансових ризиків та непередбачуваних ситуацій.

Дякуємо Олександру Анатолійовичу за цікаву та інформативну лекцію.