«Голодомор 1932-1933 рр.: вкрадене дитинство»

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять Голодомору 1932-33 рр. і масових штучних голодів 1921-23 і 1946-47 рр.

24 листопада студенти Фахового коледжу економіки та управління НАСОА відвідали Білоцерківський краєзнавчий музей де відвідали тематичну виставку «Голодомор 1932-1933 рр.: вкрадене дитинство».

Захід розпочався з хвилини мовчання. Учні прослухали розповіді про трагічні сторінки українського народу, мали змогу зануритися у ті страшні події, зачитуючи листи постраждалих, уявляли, що обмінюють сімейні коштовності на продукти харчування в «Торгсинах».

Проведення таких заходів для студентів ФКЕУ НАСОА є частиною національно-патріотичного виховання та елементом вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні; заходи спрямовані на виховання поваги до історичного минулого, до людей, які пережили трагічні сторінки в історії українського народу.