IX Міжнародна науково-практична конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Кафедра економіки та менеджменту ЗЕД, Державна служба статистики УкраїниДержавна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України»Жешувський університет (Польща), Університет Олександра Дубчека в Тренчині (Словаччина) та Академія Вища школа бізнесу в Домбровій Гурничі (Польща) запрошують взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю».

Стати учасником конференції можна за попередньою реєстрацією. Термін реєстрації та подання тез доповідей до 29 квітня 2022 року (включно).

Розмір організаційного внеску становить 150 гривень.

Організаційний внесок буде використаний на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою робочих матеріалів конференції.

• Організаційний внесок не сплачують доктори наук у разі їх одноосібної участі та представники закладів-організаторів конференції.
  • Організаційний внесок сплачується після підтвердження прийняття редакційною колегією тез доповідей.