ІV науково-практична конференція «Єдиний освітній простір в умовах цифорової трансформації»

З 17 вересня по 25 вересня 2021 року у рамках міжнародного стажування т.в.о. директора Фахового коледжу економіки та управління НАСОА, заступник першого проректора НАСОА, доктор юридичних наук, професор Корнієнко П.С. прийняв участь у ІV науково-практичній конференції «Єдиний освітній простір в умовах цифорової трансформації», яка відбулася у м.Пула (Республіка Хорватія) на базі Juraj Dobrila University of Pula.

Метою конференції є активізація співпраці між освітянською спільною України та держав-членів Європейського Союзу щодо вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріорітетів.