Щоденні Архіви: 16.02.2022

Заходи до Дня єднання

Відповідно до указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" Фаховий коледж економіки та управління НАСОА разом із Фаховим коледжем бізнесу та аналітики НАСОА взяли участь у заходах до Дня єднання. Коледжем було забезпечено підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України. Зі словом до співробітників та студентів закладів освіти виступив т.в.о. директора ФКЕУ НАСОА,доктор юридичних наук,професор Корнієнко П. С. та директор ФКБА НАСОА,кандидат економічних наук,доцент Юрченко О. А. Цікавим був виступ старшого викладача коледжу Ткаченка Г. Ф. який підкреслив, що День єднання має на меті об'єднати всіх українців заради незалежності та процвітання нашої держави. З Днем єднання, Україно! Україна понад усе!